Prosím počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT Prahabestvinka.vscht.cz → AKTUÁLNĚ → Přijatí účastníci - chemická sekce
iduzel: 39103
idvazba: 41554
šablona: stranka
čas: 19.4.2018 19:04:32
verze: 4353
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Přijatí účastníci - chemická sekce

Seznam vybraných účastníků Běstvinka 2017

Jméno registrovaného

Jméno školy

Body kraj D

Body okres D

Účast

Specifický symbol

Tomáš Mašek Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 98,5 - zaručena

2001

Jakub Krieger 2. ZŠ Sokolov 95,75 - zaručena 2002
Adam  Hoško Gymnázium Jana Keplera 93,25 - zaručena 2003 
Ondřej  Herink Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 93 - zaručena

2004

 

Karolína Zemene Gymnázium a ZUŠ Šlapanice 92,5 - zaručena

2005 

Arian Adam Ott Gymnázium a střední odborná škola Rokycany 92,5 - zaručena 2006 
Tereza Havlíková Gymnázium Olomouc Hejčín 91,75 - zaručena 2007 
Václav Maštera Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor 91,5 - zaručena 2008 
Tomáš Heger Jiráskovo gymnázium 91,25 - zaručena 2009 
Magdalena Ambrozková ZŠ J. A. Komenského Kyjov 89,75 - za BiO  
Hana Slámová Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše 89,75 - za BiO  
David Korčák Gymnázium Josefa Jungmanna 89,25 - nejede  
Adam Blažek Gymnázium, Plzeň 87,75 - zaručena 2013 
Ondřej Hlaváček ZŠ Příbram - Březové Hory 87,75 - zaručena 2014 
Vojtěch Minář Gymnázium Josefa Jungmanna  87,25 - zaručena 2015 
Dominik Röder Gymnázium Hranice 87 - zaručena 2016 
Zuzana Zápotocká Gymnázium Špitálská 86,75 - zaručena 2017 
Adam Karas Gymnázium, Legionářů 402, Příbram 85,75 - zaručena 2018 
Gabriela  Černá Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9 85,75 - zaručena 2019 
Matěj Vostrčil GSŘMR Skuteč 85,25 - za BiO  
Kateřina Vozáková ZŠ Kelč 84,25 - zaručena 2021 
Karolína Česneková Gymnázium Voděradská 84,25 - zaručena 2022 
Veronika Studničková Základní škola Krnov 84 - za BiO  
Jiří Močkoř Wichterlovo Gymnázium 83,5 - zaručena 2024 
Ivo Řezníček Gymnázium Kroměříž 82 - zaručena 2025 
Adam Suchý ZŠ Mládí, Praha 5 81 - zaručena 2026 
Šárka  Beranová Gymnázium a SOŠ, Rokycany 79,5 - zaručena 2027 
Barbora Hluštíková Gymnázium Česká Lípa 79,5 - zaručena 2028 
Václav Špička Gymnázium Varnsdorf 79,25 - zaručena 2029 
Jitka Waldhauserová Gymnázium Jihlava 78 - za BiO  
Štěpán Hortlík Gymnázium Pardubice, Dašická 1083 77,75 - zaručena 2031 
Lukáš Syrový Gymnázium Jana Palacha Mělník 76,25 - zaručena 2032 
Adam Krbeček Gymnazium JVJ České Budějovice 76,25 - zaručena 2033 
Tereza Machačková Gymnázium Ivana Olbrachta 75,75 - zaručena 2034 
Eliška Rosická Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora 75,5 - zaručena 2035 
Alexandra Hlaváčová Malostranské gymnázium 75,5 - zaručena 2036 
Tereza Humlová Gymnázium Příbram 73 - za BiO  
Kateřina Sochorová Gymnázium Blovice 72,5 - zaručena 2038 
Adam Švestka ZŠ Lesní 72,25 - zaručena 2039 
Martin Slouka Gymnázium Třebíč 70,25 - zaručena 2040 
Michala Častulíková Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Zlín 66,5 - zaručena 2041 
Matěj Honzík Gymnázium Rumburk 64,5 - zaručena 2042 
Valerie Šudichová ZŠ Metelkovo náměstí 56,5 - zaručena  2043
Matěj Holub Gymnázium Joachima Barranda Beroun 54 - zaručena  2044
Tadeáš Stein Gymnázium Český Brod 0 80,5 zaručena  2045
Eliška Pirnosová Gymnázium 0 76 nejede  
Tereza Vitoušová Gymnázium Českolipská 0 74,5 zaručena  2047
Vít Turčin ZŠ Uherský Ostroh 0 73 zaručena  2048
Anna Dolejšová Gymnázium 0 71,5 za BiO  
Michal Lindner Gymnázium Luďka Pika 0 71 náhradník  
Anežka Bakočová Gymnázium Na Vítězné pláni 0 70,5 náhradník  
Síbková Barbora (Pavel Síbek) ZŠ Tišnov, náměstí 28. října 0 70,5 náhradník  
Agnieszka Iwanuszek PZŠ Vendryně 0 67 náhradník  
Michal Pavlů Gymnázium Jana Palacha Mělník 0 66 náhradník  
Karolina Konstankiewiczová PZŠ Vendryně 0 58 náhradník  
Věra Zdena Macháčková Gymnázium a SOŠPg Nová Paka 0 55 náhradník  
Adéla Dvořáková Gymnázium Vysoké Mýto 0 54,5 náhradník  
Lucie  Jarešová ZŠ Olešská 0 51,5 náhradník  
Martina Rejzková ZŠ Václava Hejny Červený Kostelec 0 50 náhradník  
Lucie Fléglová ZŠ Schulzovy sady 0 49,5 náhradník  
Marie Fialová Zš Kuřim Jungmannova 813 0 49 náhradník  
Kateřina Krupová Gymnázium Josefa Kainara Hlučín 0 47,5 náhradník  
Vendula Fremlová Základní škola Josefa Bublíka Bánov 0 43 náhradník  
Michaela Ernestová Zděnka Štěpánka 2012 0 19 náhradník  
Lucie Dorazilová Gymnázium Jakuba Škody 0 0 náhradník  
Radek Hlaváček Gymnázium Dašická  Kat. C Kat. C náhradník  
Nikola Macháčová Matiční gymnázium Ostrava Kat. C Kat. C náhradník  
Jiří Janoušek Gymnázium Budějovická Kat. C Kat. C náhradník  
Jan Stoklasa Mendelovo gymnázium, Opava, p.o. Kat. C Kat. C náhradník  
Alena Osvaldová Gymnázium J. Š. Baara, Domažlice Kat. C Kat. C náhradník  
Jaromíra Zálišová Gymnázium Trutnov Kat. C Kat. C náhradník  
Libuše Sadilová Gymnázium Uherské Hradiště Kat. C Kat. C náhradník  
Tereza Němcová Gymnázium, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice Kat. C Kat. C náhradník  
Jakub Ježek Jiráskovo gymnázium Náchod Kat. C Kat. C náhradník  
Barbora  Černá Gymnázium Jana Nerudy Kat. C Kat. C náhradník  
Thao Tranová Gymnázium J.Š.Baara Kat. C Kat. C náhradník  
Hana Víšková Gymnázium Dobruška Kat. C Kat. C náhradník  
Jozef Skokan Bilingválne gymnázium Sučany jiné      jiné náhradník  
Aktualizováno: 21.3.2018 14:57, Autor: Jan Havlík

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi