Prosím počkejte chvíli...
stdClass Object
(
    [nazev] => Běstvinka 
    [adresa_url] => 
    [api_hash] => 
    [seo_desc] => 
    [jazyk] => cs
    [jednojazycny] => 
    [barva] => 
    [indexace] => 1
    [ga_force] => 
    [secureredirect] => 1
    [google_verification] => 
    [ga_account] => 
    [ga_domain] => 
    [gtm_id] => 
    [gt_code] => 
    [kontrola_pred] => 
    [omezeni] => 0
    [pozadi1] => 
    [pozadi2] => 
    [pozadi3] => 
    [pozadi4] => 
    [pozadi5] => 
    [robots] => 
    [iduzel] => 15237
    [platne_od] => 28.11.2017 23:46:00
    [zmeneno_cas] => 28.11.2017 23:46:18.183425
    [zmeneno_uzivatel_jmeno] => Jan Kříž
    [canonical_url] => 
    [idvazba] => 18588
    [cms_time] => 1516347263
    [skupina_www] => Array
        (
        )

    [slovnik] => stdClass Object
        (
            [logo_href] => /
            [logo] => 
            [google_search] => 001523547858480163194:u-cbn29rzve
            [social_fb_odkaz] => 
            [social_tw_odkaz] => 
            [social_yt_odkaz] => 
            [paticka_mapa_alt] =>  
            [paticka_budova_a_nadpis] =>  BUDOVA A
            [paticka_budova_a_popis] => Rektorát, oddělení komunikace, pedagogické oddělení, děkanát FCHT, centrum informačních služeb
            [paticka_budova_b_nadpis] =>  BUDOVA B
            [paticka_budova_b_popis] => Věda a výzkum, děkanát FTOP, děkanát FPBT, děkanát FCHI, výpočetní centrum, zahraniční oddělení, kvestor
            [paticka_budova_c_nadpis] =>   BUDOVA C
            [paticka_budova_c_popis] => Dětský koutek Zkumavka, praktický lékař, katedra ekonomiky a managementu, ústav matematiky
            [paticka_budova_1_nadpis] =>  NÁRODNÍ TECHNICKÁ KNIHOVNA
            [paticka_budova_1_popis] =>  
            [paticka_budova_2_nadpis] =>  STUDENTSKÁ KAVÁRNA CARBON
            [paticka_budova_2_popis] =>  
            [paticka_adresa] =>  VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha na sociálních sítích [paticka_odkaz_mail] => mailto:Jan.Havlik@vscht.cz [social_fb_title] => [social_tw_title] => [social_yt_title] => [aktualizovano] => Aktualizováno [autor] => Autor [drobecky] => Nacházíte se: VŠCHT Prahabestvinka.vscht.cz [intranet_odkaz] => [intranet_text] => [logo_mobile_href] => / [logo_mobile] => [mobile_over_nadpis_menu] => Menu [mobile_over_nadpis_search] => Hledání [mobile_over_nadpis_jazyky] => Jazyky [mobile_over_nadpis_login] => Přihlášení [menu_home] => Domovská stránka [zobraz_desktop_verzi] => zobrazit plnou verzi [zobraz_mobilni_verzi] => zobrazit mobilní verzi [paticka_mapa_odkaz] => [nepodporovany_prohlizec] => Ve Vašem prohlížeči se nemusí vše zobrazit správně. Pro lepší zážitek použijte jiný. [preloader] => Prosím počkejte chvíli... ) [poduzel] => stdClass Object ( [15238] => stdClass Object ( [obsah] => [poduzel] => stdClass Object ( [15240] => stdClass Object ( [obsah] => [iduzel] => 15240 [canonical_url] => //bestvinka.vscht.cz [skupina_www] => Array ( ) [url] => [sablona] => stdClass Object ( [class] => [html] => [css] => [js] => [autonomni] => ) ) [15241] => stdClass Object ( [obsah] => [iduzel] => 15241 [canonical_url] => //bestvinka.vscht.cz [skupina_www] => Array ( ) [url] => [sablona] => stdClass Object ( [class] => [html] => [css] => [js] => [autonomni] => ) ) ) [iduzel] => 15238 [canonical_url] => [skupina_www] => Array ( ) [url] => [sablona] => stdClass Object ( [class] => [html] => [css] => [js] => [autonomni] => ) ) [15239] => stdClass Object ( [obsah] => [poduzel] => stdClass Object ( [15244] => stdClass Object ( [nazev] => AKTUÁLNĚ [seo_title] => AKTUÁLNĚ [seo_desc] => [autor] => [autor_email] => [obsah] =>

Běstvinka 2018

5. ročník letního odborného soustředění ChO kategorie D a BiO kategorií C a D

Letošní soustředění se bude konat v termínu 14. – 28. 7. 2018  v táborové základně Běstvina.
Účastnický poplatek za celé soustředění bude upřesněna během jarních měsíců.


 Bestvinka2016_orgove (šířka 450px)

[iduzel] => 15244 [canonical_url] => [skupina_www] => Array ( ) [url] => /home [sablona] => stdClass Object ( [class] => stranka_galerie [html] => [css] => [js] => [autonomni] => 1 ) ) [15273] => stdClass Object ( [nazev] => INFORMACE O SOUSTŘEDĚNÍ [seo_title] => INFORMACE O SOUSTŘEDĚNÍ [seo_desc] => [autor] => [autor_email] => [obsah] =>

Běstvinka je odborné soustředění pro řešitele chemické olympiády kategorie D a biologické olympiáda kategorií C a D, konané v malebném podhůří Železných hor. Účastníci na něm během dvou týdnů proniknou pod vedením zkušených vysokoškolských lektorů hluboko do tajemství přírodních věd. Mimo velkého množství přednášek a experimentů je také čeká zábavný program s celotáborovými hrami, sportem a výlety do přírody. Kapacita tábora je 40 chemiků a 80 biologů. Organizátory tábora jsou Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy spolu s Vysokou školou chemicko-technologickou. 

  • Tábor je určen pro nejúspěšnější účastníky krajských a okresních kol nejnižších kategorií Chemické a Biologické olympiády
  • datum konání: 15. – 29. 7. 2017
  • místo konání: Běstvina, okr. Chrudim
  • ubytování v chatkách
  • plná penze (snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, večeře)
  • doprava společným autobusem z Prahy nebo Pardubic nebo individuálně s rodičem
  • poplatek za celé soustředění je 2 200 Kč.

šířka 450px

[iduzel] => 15273 [canonical_url] => //bestvinka.vscht.cz/o-soustredeni [skupina_www] => Array ( ) [url] => /o-soustredeni [sablona] => stdClass Object ( [class] => stranka [html] => [css] => [js] => [autonomni] => 1 ) ) [15274] => stdClass Object ( [nazev] => Registrace [seo_title] => Registrace [seo_desc] => [autor] => [autor_email] => [obsah] =>

Probíhající registrace – Biologie


Právě probíhá registrace na biologickou část soustředění. Přihlásit se můžete na tomto odkazu

Termín ukončení prvního kola registrace je 4. června.


Registrace – Chemie


Registrace na chemickou část soustředění byla již uzavřena.



Výběr účastníků

Výběr účastníků je založen na výsledcích v krajských a okresních kolech Chemické  a Biologické olympiády. V případě, že by ses rád zúčastnil/a, ale neumístil/a ses úplně na nejvyšších příčkách, určitě se stojí za to registrovat. Celková kapacita soustředění je velká a nikdo dopředu neví, kolik lidí se opravdu přihlásí. 

Pokud máš dotaz týkající se organizace nebo výběru, napiš na e-mail jan.havlik@vscht.cz.



šířka 450px

[iduzel] => 15274 [canonical_url] => //bestvinka.vscht.cz/registrace [skupina_www] => Array ( ) [url] => /registrace [sablona] => stdClass Object ( [class] => stranka [html] => [css] => [js] => [autonomni] => 1 ) ) [25893] => stdClass Object ( [nazev] => Galerie – Běstvinka 2015 [seo_title] => Galerie – Běstvinka 2015 [seo_desc] => [autor] => [autor_email] => [obsah] => [iduzel] => 25893 [canonical_url] => //bestvinka.vscht.cz/25893 [skupina_www] => Array ( ) [url] => /25893 [sablona] => stdClass Object ( [class] => stranka_galerie_velka [html] => [css] => [js] => [autonomni] => 1 ) ) [15276] => stdClass Object ( [nazev] => Kontakty [seo_title] => Kontakty [seo_desc] => [autor] => [autor_email] => [obsah] =>

Hlavní vedoucí (registrace, výběr účastníků a programová náplň)

Mgr. Jan Havlík
jan.havlik@vscht.cz
tel: 606 918 486
VŠCHT Praha
Technická 5
166 28, Praha 6

Oddíloví vedoucí (lektoři odborných a volnočasových aktivit)

Filip Koucký
Jakub Kubečka 
Jiří Kolář
Lenka Šimonová
Lucie Diblíková
Matěj Sommer
Veronika Jurásková
Veronika Trembošová

Garanti laboratoří (lektoři laboratorních úloh a chemických dílniček)

Pavel Měrka
Tomáš Neveselý

Zdravotník

Zdeněk Bureš

Hospodářka (administrativa, ekonomika, zásobování)

Zuzana Chumová

 originál


Adresa tábora

Letní tábor NIDV MŠMT
538 45, Běstvina
tel: 469 662 131

 

[iduzel] => 15276 [canonical_url] => //bestvinka.vscht.cz/kontakty [skupina_www] => Array ( ) [url] => /kontakty [sablona] => stdClass Object ( [class] => stranka [html] => [css] => [js] => [autonomni] => 1 ) ) [1485] => stdClass Object ( [nazev] => Stránka nenalezena [seo_title] => Stránka nenalezena [seo_desc] => Chyba 404 [autor] => [autor_email] => [obsah] =>

Požadovaná stránka se na webu již nenachází. Kontaktuje prosím webmastera a upozorněte jej na chybu.

Pokud jste změnili jazyk stránek, je možné, že požadovaná stránka v překladu neexistuje. Pro pokračování prosím klikněte na home.  

Děkujeme!

[iduzel] => 1485 [canonical_url] => [skupina_www] => Array ( ) [url] => /[error404] [sablona] => stdClass Object ( [class] => stranka [html] => [css] => [js] => [autonomni] => 1 ) ) [10947] => stdClass Object ( [nazev] => Přístup odepřen [seo_title] => Přístup odepřen [seo_desc] => Chyba 403 [autor] => [autor_email] => [perex] => [ikona] => zamek [obrazek] => [obsah] =>

Nemáte přístup k obsahu stránky.

Zkontrolujte, zda jste v síti VŠCHT Praha, nebo se přihlaste (v pravém horním rohu stránek).

[iduzel] => 10947 [canonical_url] => [skupina_www] => Array ( ) [url] => /[error403] [sablona] => stdClass Object ( [class] => stranka_ikona [html] => [css] => [js] => [autonomni] => 1 ) ) ) [iduzel] => 15239 [canonical_url] => [skupina_www] => Array ( ) [url] => [sablona] => stdClass Object ( [class] => [html] => [css] => [js] => [autonomni] => ) ) ) [sablona] => stdClass Object ( [class] => web [html] => [css] => [js] => [autonomni] => 1 ) [api_suffix] => )

DATA


stdClass Object
(
    [nazev] => AKTUÁLNĚ
    [seo_title] => AKTUÁLNĚ
    [seo_desc] => 
    [autor] => 
    [autor_email] => 
    [obsah] => 

Běstvinka 2018

5. ročník letního odborného soustředění ChO kategorie D a BiO kategorií C a D

Letošní soustředění se bude konat v termínu 14. – 28. 7. 2018  v táborové základně Běstvina.
Účastnický poplatek za celé soustředění bude upřesněna během jarních měsíců.


 Bestvinka2016_orgove (šířka 450px)

[submenuno] => [iduzel] => 15244 [platne_od] => 17.01.2018 16:39:00 [zmeneno_cas] => 17.01.2018 16:39:16.487348 [zmeneno_uzivatel_jmeno] => Jan Havlík [canonical_url] => [idvazba] => 18595 [cms_time] => 1516347263 [skupina_www] => Array ( ) [slovnik] => Array ( ) [poduzel] => stdClass Object ( [15442] => stdClass Object ( [nadpis] => [poduzel] => Array ( ) [iduzel] => 15442 [canonical_url] => [skupina_www] => Array ( ) [url] => [sablona] => stdClass Object ( [class] => galerie [html] => [css] => [js] => [autonomni] => 0 ) ) [39509] => stdClass Object ( [nazev] => Výběr účastníků - Biologická olympiáda [seo_title] => Výběr účastníků - Biologická olympiáda [seo_desc] => [autor] => [autor_email] => [obsah] =>

Seznam vybraných účastníků 

 Jméno   

Přijmení   

Specifický symbol

Sophie Adlerová 1001
Magdalena Ambrozková 1002
Šimon  Bláha 1003
Johanka Bláhová 1004
Marek Brousil 1005
Jiří Bruthans 1006
Anežka Čapková 1007
Daniel Čičovský 1008
Kristýna Dědečková 1009
Anna Dolejšová 1010
Tereza Durčáková 1011
Adéla Dvořáková 1012
Matěj Ešpandr 1013
Klára Feltlová 1014
Eliška Ludmila Frolová 1015
Ema Grofová 1016
Veronika Hanušová 1017
Marie Havajíková 1018
Tereza Hoštička 1019
Tereza Humlová 1020
Beata Chromková 1021
Aleš Janderka 1022
Jiří Janků 1023
Martin Janouch 1024
Alžběta Jirečková 1025
Vojtěch Kašpar 1026
Ondřej Kavka 1027
Veronika Knížková 1028
Ludmila Kojecká 1029
Kamila Kopečná 1030
Michal Kříž 1031
Kamila Kubánková 1032
Martin Kubeš 1033
Aneta Kuchařová 1034
Pavel Lauš 1035
Jindřich Machota 1036
Ema Mansfeldová 1037
Kateřina Marešová 1038
Adriana Martinyová 1039
Julie Matějková 1040
Jan Materna 1041
Vendula Matušková 1042
Tereza Maxerová 1043
Barbora Mišoňová 1044
Matylda Mužátková 1045
Nela Nasswetterová 1046
Andrea Němcová 1047
Josef  Nováček 1048
Adam Novák 1049
Adam S. Rákos 1050
Hana Reiterová 1051
Eliška Rejhonová 1052
Amanda Rosota 1053
Andrea Sedláková 1054
Hana Slámová 1055
Veronika Studničková 1056
Klára Suchá 1057
Ondřej Suchý 1058
Jakub Sůsa 1059
Vendula Šilhánová 1060
Ondřej Šimek 1061
Marie Šmídová 1062
Kateřina Tomášková 1063
Jan Trnka 1064
Zuzana Trnková 1065
Vít Turčin za ChO
Ondřej Vaňásek 1067
Ondřej  Vaněk 1068
Karel Vařejka 1069
Štěpán Vavřina 1070
Jan Vegricht 1071
Jindřiška Veselá 1072
Vendula Veselková 1073
Zuzana Vítková 1074
Jáchym Vodenka 1075
Lucie Voháňková 1076
Matěj Vostrčil 1077
Daniel Vostrý 1078
Eliás Vrhel 1079
Jitka Waldhauserová 1080


 

Náhradníci

Barbora Černá
Jakub Ježek
Adéla Svobodová
Jaromíra Zálišová
Kateřina Krupová
Gabriela Vlasáková
[poduzel] => Array ( ) [iduzel] => 39509 [canonical_url] => //bestvinka.vscht.cz/home/39509 [skupina_www] => Array ( ) [url] => /home/39509 [sablona] => stdClass Object ( [class] => stranka [html] => [css] => [js] => [autonomni] => 1 ) ) [39103] => stdClass Object ( [nazev] => Přijatí účastníci - chemická sekce [seo_title] => Přijatí účastníci - chemická sekce [seo_desc] => [autor] => [autor_email] => [obsah] =>

Seznam vybraných účastníků 

Jméno registrovaného

Jméno školy

Body kraj D

Body okres D

Účast

Specifický symbol

Tomáš Mašek Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 98,5 - zaručena

2001

Jakub Krieger 2. ZŠ Sokolov 95,75 - zaručena 2002
Adam  Hoško Gymnázium Jana Keplera 93,25 - zaručena 2003 
Ondřej  Herink Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 93 - zaručena

2004

 

Karolína Zemene Gymnázium a ZUŠ Šlapanice 92,5 - zaručena

2005 

Arian Adam Ott Gymnázium a střední odborná škola Rokycany 92,5 - zaručena 2006 
Tereza Havlíková Gymnázium Olomouc Hejčín 91,75 - zaručena 2007 
Václav Maštera Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor 91,5 - zaručena 2008 
Tomáš Heger Jiráskovo gymnázium 91,25 - zaručena 2009 
Magdalena Ambrozková ZŠ J. A. Komenského Kyjov 89,75 - za BiO  
Hana Slámová Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše 89,75 - za BiO  
David Korčák Gymnázium Josefa Jungmanna 89,25 - nejede  
Adam Blažek Gymnázium, Plzeň 87,75 - zaručena 2013 
Ondřej Hlaváček ZŠ Příbram - Březové Hory 87,75 - zaručena 2014 
Vojtěch Minář Gymnázium Josefa Jungmanna  87,25 - zaručena 2015 
Dominik Röder Gymnázium Hranice 87 - zaručena 2016 
Zuzana Zápotocká Gymnázium Špitálská 86,75 - zaručena 2017 
Adam Karas Gymnázium, Legionářů 402, Příbram 85,75 - zaručena 2018 
Gabriela  Černá Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9 85,75 - zaručena 2019 
Matěj Vostrčil GSŘMR Skuteč 85,25 - za BiO  
Kateřina Vozáková ZŠ Kelč 84,25 - zaručena 2021 
Karolína Česneková Gymnázium Voděradská 84,25 - zaručena 2022 
Veronika Studničková Základní škola Krnov 84 - za BiO  
Jiří Močkoř Wichterlovo Gymnázium 83,5 - zaručena 2024 
Ivo Řezníček Gymnázium Kroměříž 82 - zaručena 2025 
Adam Suchý ZŠ Mládí, Praha 5 81 - zaručena 2026 
Šárka  Beranová Gymnázium a SOŠ, Rokycany 79,5 - zaručena 2027 
Barbora Hluštíková Gymnázium Česká Lípa 79,5 - zaručena 2028 
Václav Špička Gymnázium Varnsdorf 79,25 - zaručena 2029 
Jitka Waldhauserová Gymnázium Jihlava 78 - za BiO  
Štěpán Hortlík Gymnázium Pardubice, Dašická 1083 77,75 - zaručena 2031 
Lukáš Syrový Gymnázium Jana Palacha Mělník 76,25 - zaručena 2032 
Adam Krbeček Gymnazium JVJ České Budějovice 76,25 - zaručena 2033 
Tereza Machačková Gymnázium Ivana Olbrachta 75,75 - zaručena 2034 
Eliška Rosická Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora 75,5 - zaručena 2035 
Alexandra Hlaváčová Malostranské gymnázium 75,5 - zaručena 2036 
Tereza Humlová Gymnázium Příbram 73 - za BiO  
Kateřina Sochorová Gymnázium Blovice 72,5 - zaručena 2038 
Adam Švestka ZŠ Lesní 72,25 - zaručena 2039 
Martin Slouka Gymnázium Třebíč 70,25 - zaručena 2040 
Michala Častulíková Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Zlín 66,5 - zaručena 2041 
Matěj Honzík Gymnázium Rumburk 64,5 - zaručena 2042 
Valerie Šudichová ZŠ Metelkovo náměstí 56,5 - zaručena  2043
Matěj Holub Gymnázium Joachima Barranda Beroun 54 - zaručena  2044
Tadeáš Stein Gymnázium Český Brod 0 80,5 zaručena  2045
Eliška Pirnosová Gymnázium 0 76 nejede  
Tereza Vitoušová Gymnázium Českolipská 0 74,5 zaručena  2047
Vít Turčin ZŠ Uherský Ostroh 0 73 zaručena  2048
Anna Dolejšová Gymnázium 0 71,5 za BiO  
Michal Lindner Gymnázium Luďka Pika 0 71 náhradník  
Anežka Bakočová Gymnázium Na Vítězné pláni 0 70,5 náhradník  
Síbková Barbora (Pavel Síbek) ZŠ Tišnov, náměstí 28. října 0 70,5 náhradník  
Agnieszka Iwanuszek PZŠ Vendryně 0 67 náhradník  
Michal Pavlů Gymnázium Jana Palacha Mělník 0 66 náhradník  
Karolina Konstankiewiczová PZŠ Vendryně 0 58 náhradník  
Věra Zdena Macháčková Gymnázium a SOŠPg Nová Paka 0 55 náhradník  
Adéla Dvořáková Gymnázium Vysoké Mýto 0 54,5 náhradník  
Lucie  Jarešová ZŠ Olešská 0 51,5 náhradník  
Martina Rejzková ZŠ Václava Hejny Červený Kostelec 0 50 náhradník  
Lucie Fléglová ZŠ Schulzovy sady 0 49,5 náhradník  
Marie Fialová Zš Kuřim Jungmannova 813 0 49 náhradník  
Kateřina Krupová Gymnázium Josefa Kainara Hlučín 0 47,5 náhradník  
Vendula Fremlová Základní škola Josefa Bublíka Bánov 0 43 náhradník  
Michaela Ernestová Zděnka Štěpánka 2012 0 19 náhradník  
Lucie Dorazilová Gymnázium Jakuba Škody 0 0 náhradník  
Radek Hlaváček Gymnázium Dašická  Kat. C Kat. C náhradník  
Nikola Macháčová Matiční gymnázium Ostrava Kat. C Kat. C náhradník  
Jiří Janoušek Gymnázium Budějovická Kat. C Kat. C náhradník  
Jan Stoklasa Mendelovo gymnázium, Opava, p.o. Kat. C Kat. C náhradník  
Alena Osvaldová Gymnázium J. Š. Baara, Domažlice Kat. C Kat. C náhradník  
Jaromíra Zálišová Gymnázium Trutnov Kat. C Kat. C náhradník  
Libuše Sadilová Gymnázium Uherské Hradiště Kat. C Kat. C náhradník  
Tereza Němcová Gymnázium, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice Kat. C Kat. C náhradník  
Jakub Ježek Jiráskovo gymnázium Náchod Kat. C Kat. C náhradník  
Barbora  Černá Gymnázium Jana Nerudy Kat. C Kat. C náhradník  
Thao Tranová Gymnázium J.Š.Baara Kat. C Kat. C náhradník  
Hana Víšková Gymnázium Dobruška Kat. C Kat. C náhradník  
Jozef Skokan Bilingválne gymnázium Sučany jiné      jiné náhradník  
[poduzel] => Array ( ) [iduzel] => 39103 [canonical_url] => //bestvinka.vscht.cz/home/39103 [skupina_www] => Array ( ) [url] => /home/39103 [sablona] => stdClass Object ( [class] => stranka [html] => [css] => [js] => [autonomni] => 1 ) ) ) [sablona] => stdClass Object ( [class] => stranka_galerie [html] => [css] => [js] => [autonomni] => 1 ) [api_suffix] => )

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi